Wypadałoby.

Powinnam może rozczulić się nieco nad mym losem niewieścim…
Wyżalić, że mnie porzucono, obwiesić psami kilka osób…

Nie chce mi się.

To nie konstruktywne. Nie rozwija.

Bo tak naprawdę czas się nie zatrzymał, więc nie chcę go marnować na to, czego nie da się tak naprawdę wytłumaczyć. Dla mnie to zawsze będzie dogmat. Nie zagadka do rozwikłania, a „prawda objawiona”; w dodatku nieciekawa, bo bolesna. „Kończymy tę szopkę” i szlus. Słowo się rzekło. Potem dupa w troki, ubrania w karton i wio. Ot, cała tajemnica.

A mnie zostało się pogodzić.

Tak, tak… Skracam, uogólniam, ale to nie miejsce na zwierzenia. To jest tylko odniesienie. Każdy wie co chce o tym pomyśleć. A Im opowiadałam to tak, jak było. Bez przeinaczeń. Ze wszystkimi swoimi błędami.
świadomie piszę to dopiero teraz, po przedyskutowaniu sprawy ze wszystkimi, którzy są naprawdę ważni; którzy naprawdę mnie KOCHAJĄ. Mam teraz do tego większy dystans.

I, jak już mówiłam Paulinie, pozbieram te puzzle i ułożę nowy obrazek. Ale tym razem zamiast docinać brakujące tu i ówdzie poczekam, aż znajdzie się taki, który pasuje idealnie.

Bo rzeczą ludzką mylić się, ale mój dom to nie wypożyczalnia.

Nie myśl o mnie źle, ale nie zamierzam kolejne 4 lata tęsknic za Tobą. Dziś nie czuję nic i niech mi tak zostanie.

2 przemyślenia na temat “Wypadałoby.

  1. Zeby stwierdzic jak było, trzeba wysłuchac obu stron. Nie tylko jednej. Bledy popelnia kazdy a wina stoi po srodku. Mowimy o racjonalnosci, niestety czlowiek tak nie dziala. Ja… nic nikomu nie mowie. Z nikim nie dziele sie tym, co bylo miedzy nami, bo wiem, ze byloby to subiektywne. Obiektywnosc w tym przypadku jest nieosiagalna. Kazdy ma swoj punkt widzenia i tylko z niego patrzy na całość.

    Nie czekaj, Nie czuj, Cokolwiek. Byleby Ciebie nie bolało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>